illustrator-cc

Adobe Illustrator CC

Sektörde bir standart haline gelmiş olan vektör grafiği uygulaması Adobe Illustrator CC web, baskı, etkileşimli ortam, video ve mobil için logo, simge, eskiz, tipografi ve karmaşık illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak sağlar. Creative Cloud kapsamında sunulan Illustrator CC ile yalnızca birkaç tıklatmayla renk temalarını, çalışma alanlarını ve projeleri eşitleyebilirsiniz.

Illustrator CC (2017)

Piksel bakımından mükemmel resimler oluşturun
Piksel ızgarasıyla kusursuz şekilde hizalanan yollar ve şekiller çizin. Mevcut resimleri tek bir tıklatmayla veya basit dönüştürmeler kullanarak hizalayın. Canlı Şekilleri ve yuvarlatılmış köşeleri ve nesneleri ölçekleme ile döndürme sırasında hizalamayı koruyun ve parçalar ile bitiş noktalarını manuel olarak en ideal hizaya getirin.

Typekit Marketplace sizlerle
Şimdi sektördeki en büyük isimlerden font satın alarak Illustrator projelerinizde kullanabilirsiniz. Typekit, kendisine ait font eşitleme özelliğini ve web teknolojilerini kullanarak Marketplace fontlarınıza gerek duyduğunuz anda dilediğiniz yerden erişmenizi sağlar.

Fontlara daha hızlı ulaşın
Fontları tek tek sık kullanılan olarak işaretleyin ve gereken fontu hızla bulun. Listenizi filtreleyerek son kullandığınız fontlara erişin, beğendiğiniz bir fonta benzeyen diğer fontlara ulaşın veya fontları Serif ya da Handwritten gibi sınıflandırmaya göre bulun.

Stock şablonları ve arama
Adobe Stock pazarında şimdi yeni tasarım şablonları da bulunuyor. Ayrıca, Stock arama sonuçlarını Kitaplık panelinden sürükleyerek doğrudan tuvalinize bırakabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, bir Stock görüntüsünü sağ tıklatarak benzer görüntüler için görsel arama da yapabilirsiniz.

Modern kullanıcı deneyimi
Sade bir kullanıcı arabirimi ve yeni araç ve panel simgeleri daha temiz bir görünüm sunar ve resminize odaklanmanızı sağlar.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.