illustrator-cc

Adobe Illustrator CC

Sektörde bir standart haline gelmiş olan vektör grafiği uygulaması Adobe Illustrator CC web, baskı, etkileşimli ortam, video ve mobil için logo, simge, eskiz, tipografi ve karmaşık illüstrasyonlar oluşturmanıza olanak sağlar. Creative Cloud kapsamında sunulan Illustrator CC ile yalnızca birkaç tıklatmayla renk temalarını, çalışma alanlarını ve projeleri eşitleyebilirsiniz.

Daha önce hiç tanışmadığınız bir Illustrator.

En son sürümün piksel bakımından mükemmel içerikler oluşturmanıza, fontlar ve gliflerle daha sorunsuz şekilde çalışmanıza ve şablonları kullanarak tasarımlarınıza hızlı bir başlangıç yapmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.

AI1
.
Piksel ızgarasına kusursuz şekilde hizalanan yollar ve şekiller çizerek ekran tasarımları için piksel bakımından mükemmel resimler oluşturun.

.

 

.

AI2
.
Bir çalışma yüzeyinin tamamını veya bir ya da daha fazla çalışma yüzeyinden tek varlıkları seçin ve bunları tek tıklatmayla farklı boyutlar, çözünürlükler ve formatlarda dışa aktarın.

.

 

AI3
.
Broşürler, kartvizitler ve diğer malzemeler için sunulan ve dosya menüsünden erişebileceğiniz hazır ayarlar ve şablonlarla daha hızlı tasarım yapın.

.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.