gold-partner

Adobe müşterilerine etkileyici içerikler ve uygulamalar oluşturmaları için yardımcı olmanın yanı sıra, iş potansiyellerini gerçekleştirmelerini de sağlıyor. Her türlü ortam ve aygıt için etkileyici dijital deneyimleri; her yerde ve her zaman daha değerli etkileşimlere dönüştürülmesine yardım ediyor.

 

Photoshop 25. yılını kutluyor

Mutlu yıllar Photoshop. İmkansızı mümkün kılan kullanıcılarına, yaratıcılığı hayal edilemeyecek bir seviyeye taşıdıkları için teşekkürler. Hayal etmeye devam edin.

 

Adobe Creative Cloud

Şimdi en muhteşem çalışmalarınızı dilediğiniz yerde yaratabilirsiniz. Yeni ve bağlantılı Creative Cloud uygulamaları ve hizmetleriyle, masaüstü ve mobil aygıtlarınızda muhteşem çalışmalar yaratmak için ihtiyacınız olan tüm araçlar ve varlıklar elinizin altında.

2009 yılında faaliyetine başlayan Softline Türkiye ofisi, pek çok değişik coğrafyada ve geniş hizmet yelpazesinde edinilmiş uluslararası bilgi ve tecrübeleri sayesinde, alışılagelmiş çözüm ortaklığı anlayışını bir adım ileriye taşımayı hedeflemektedir. Softline Türkiye; profesyonel sertifikalı ekip, kurulum, aktivasyon, teknik destek, ürün tanıtım etkinlikleri, uygun fiyat ve kampanyalar gibi Gold İş Ortağı olmanın tüm avantajlarını, müşterileriyle paylaşmaktan gurur duymaktadır.

Tüm demo ve fiyat teklifi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Adınız (gerekli)

E-posta adresiniz (gerekli)

İş telefonunuz (gerekli)

Cep telefonunuz (opsiyonel)

Telebiniz

İlgilendiğiniz ürün

İhtiyaç duyulan adet

Softline Türkiye uzmanlık alanındaki markalar ile ilgili; bildiriler, etkinlikler, özel promosyonlar ve kampanyalar hakkında iletişim kurulmasına izin veriyorum.